PLASMAN 35+

KATEGORIJA 35+

Skupina X:

ATLANTIC GRUPA – DOŠK          61:49

MOSTAR – BELIŠĆE ’74                   0:2

ATLANTIC GRUPA – BELIŠĆE ’74 55:26

MOSTAR – DOŠK                               0:2

ATLANTIC GRUPA – MOSTAR       2:0

BELIŠĆE ’74 – DOŠK                       50:36

Poredak:

  1. ATLANTIC GRUPA                       6
  2. BELIŠĆE ’74                                    4
  3. DOŠK                                               2
  4. MOSTAR                              0

 

Skupina Y:

MORH – CRIKVENICA                      57:39

GALEB/KONAVLE – KOČEVJE       53:39

MORH – KOČEVJE                             82:33

GALEB/KONAVLE – CRIKVENICA  35:46

MORH – GALEB/KONAVLE             60:54

KOČEVJE – CRIKVENICA                            42:48

Poredak:

  1. MORH                             6
  2. CRIKVENICA               4
  3. GALEB/KONAVLE      2
  4. KOČEVJE                                  0

 

Skupina Q:

PET BUNARA – TUZLA                69:47

FORTUNAL – KVARNER             32:34

PET BUNARA – KVARNER         68:38

FORTUNAL – TUZLA                    35:41

PET BUNARA – FORTUNAL        69:45

KVARNER – TUZLA                      53:57

Poredak:

  1. PET BUNARA          6
  2. TUZLA                      4
  3. KVARNER               2
  4. FORTUNAL             0

Skupina W:

LABUD – PODRAVAC SEGRAD                        47:46

DEVIL’S ADVOCATES – DUBRAVA    26:39

LABUD – DUBRAVA                                36:82

DEVIL’S ADVOCATES – PODRAVAC     51:34

LABUD – DEVIL’S ADVOCATES                      36:41

DUBRAVA – PODRAVAC SEGRAD      67:57

Poredak:

  1. DUBRAVA                          6
  2. DEVIL’S ADVOCATES     4
  3. LABUD                                2
  4. PODRAVAC SEGRAD      0

 

Polufinale:

ATLANTIC GRUPA – DUBRAVA                       48:36

MORH – PET BUNARA                             49:54

Razigravanje:

BELIŠĆE – DEVIL’S ADVOCATES        48:50  

CRIKVENICA – TUZLA                            54:49

DOŠK – LABUD                                         28:53

GALEB/KONAVLE – KVARNER                        51:56

MOSTAR – PODRAVAC SEGRAD                       0:2

KOČEVJE – FORTUNAL                           53:58

 

Za 3. mjesto: DUBRAVA – MORH             40:52

Za 1. mjesto: ATLANTIC GRUPA – PET BUNARA  41:40

Plasman:

  1. ATLANTIC GRUPA
  2. PET BUNARA
  3. MORH
  4. DUBRAVA

 5. -  6. CRIKVENICA

 5. – 6. DEVIL’S ADVOCATES

 7. – 8. TUZLA

 7. – 8. BELIŠĆE ‘74

 9. – 10. LABUD

 9. – 10. KVARNER

 11. – 12. GALEB/KONAVLE

 11. – 12. DOŠK

 13. – 14. FORTUNAL

 13. – 14. PODRAVAC SEGRAD

 15. – 16. KOČEVJE

 15. – 16. MOSTAR

Komentari su zatvoreni.